REKLAMA

Kamil Szlęzak Mistrzem Polski w kulturystyce [zdjęcia]

W sobotę (2 czerwca) w Jeleniej Górze odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w kulturystyce federacji NABBA/WFF. W zawodach wziął udział Kamil Szlęzak z Końskich.

REKLAMA

Na zdjęciu: Kamil Szlęzak (w środku) ze swoimi konkurentami

Kamil Szlęzak startował w kategorii Men’s Physique +180cm. Tak jak podczas poprzedniego startu w Radomiu w innej federacji i tutaj po raz kolejny udało mu się wywalczyć tytuł Mistrza Polski.
„Moje zadowolenie dopełnia fakt, iż były to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Świata, które odbywają się we włoskiej Toskanii w dniach 14-16 czerwca” – mówi Kamil.

Dzięki zwycięstwu udało mu się zakwalifikować do Kadry Narodowej i w tym tygodniu będzie reprezentować Polskę na międzynarodowej arenie kulturystycznej.
„Chciałbym bardzo podziękować wszystkim bliskim mi osobom, rodzinie, dziewczynie Marysi oraz wszystkim, którzy bardzo pomagają mi w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Dziękuje także wszystkim którzy mocno trzymają kciuki i proszę aby trzymali je jeszcze ten jeden raz! Po cichu liczę na usłyszenie Mazurka Dąbrowskiego w Toskanii” – dodaje Mistrz Polski w kulturystyce.

REKLAMA

Zdjęcia (archiwum Kamila Szlęzaka):

REKLAMA

Comments are closed.