REKLAMA

Katarzyna Sorn laureatką nagrody Kobieta 23 [zdjęcia]

Już po raz drugi w Starachowicach zorganizowano galę Kobieta ’23. Wydarzenie tworzą Park Kultury w Starachowicach oraz Stowarzyszenie Promocji Talentów pod patronatem poseł na Sejm RP Agaty Wojtyszek. Podczas sobotniej gali w Hotelu Europa nagradzane były kobiece osobowości z północnych powiatów województwa świętokrzyskiego. Jedna ze statuetek w tym roku zawędrowała do konecczanki Katarzyny Sorn.

REKLAMA

Podczas plebiscytu honorującego kobiety z północnych powiatów województwa świętokrzyskiego Katarzyna Sorn otrzymała Laur Kobieta 23. w kategorii sztuka. Sorn to artystka mieszkająca w Końskich, niegdyś  dziennikarka, a do niedawna dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie. W sumie nagrody otrzymało Dziesięć wyjątkowych kobiet z powiatów koneckiego, skarżyskiego, starachowickiego, ostrowieckiego, opatowskiego i sandomierskiego

REKLAMA

W kapitule konkursu zasiada mieszkanka Radoszyc Krystyna Lewandowska. Wydarzeniu towarzyszyły też imprezy towarzyszące – spotkanie z aktorką i parlamentarzystką Dominiką Chorosińską oraz koncert wokalistki Katarzyny Cerekwickiej.

Zdjęcia (Krystyna Lewandowska):

REKLAMA

Dodaj komentarz