REKLAMA

Kiermasz charytatywny dla Ani Polak w Gowarczowie z masą atrakcji [wideo, zdjęcia]

W sobotę w Gowarczowie miał miejsce wielkanocny kiermasz charytatywny dla Ani Polak. Dla uczestników przygotowano masę atrakcji oraz występy artystyczne. Wiemy już, że podczas wydarzenia udało się zebrać 21 316,14 zł.

REKLAMA

Na imprezie swoje stoiska wystawiły między innymi konecki Ekonomik, a także Jednostka Strzelecka 2026 Końskie. Na kiermaszu pojawił się też wielki biały miś. Znalazło się też coś dla aktywnych. Tor przeszkód przygotowało Stowarzyszenie ImperActive.

REKLAMA

– „Na dzisiejszym kiermaszu wielkanocnym dla Ani mamy ogrom atrakcji wewnątrz w hali sportowej gowarczowskiej szkoły, ale też różne atrakcje na zewnątrz, na przykład wspaniałe alpaki, wóz strażacki też tutaj kusi oko, ale wewnątrz jest mnóstwo rzeczy do wylicytowania, wspaniałych przedmiotów, smakołyków przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich i sołectwa” – opowiadała współorganizatorka kiermaszu Elwira Sibiga-Gärtner.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się alpaki. Wiemy już, że podczas wydarzenia udało się zebrać 21 316,14 zł. Przypominamy, że wciąż trwa zbiórka online w serwisie Zrzutka.

Zdjęcia (Piotr Malinowski):

REKLAMA

Dodaj komentarz