REKLAMA

Kierowca pod wpływem narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczono marihuanę

Policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali 27-latka kierującego skodą. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczono susz roślinny.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

We wtorek koneccy funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej 27-latka kierującego skodą. Kryminalni przypuszczali, że mężczyzna może trudnić się uprawą konopi. Okazało się, że posiada on przy sobie porcję zakazanej substancji.

„Wstępne badanie testerem narkotykowym wskazało, że mieszkaniec Końskich kierował będąc pod wpływem amfetaminy i marihuany. Kierującemu pobrano krew do badań, ale to nie koniec problemów mężczyzny. Gdy funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania, wyczuli charakterystyczny zapach suszu konopi. Łącznie zabezpieczyli blisko 120 gramów suszu roślinnego, którego wstępne sprawdzenie narkotestem wykazało, że to marihuana” – informuje sierż. Krzysztof  Bernat, p.o. oficera prasowego KPP w Końskich.

REKLAMA

Poza wysokim poręczeniem majątkowym, dozorem policji, mężczyzna ma też zakaz opuszczania kraju. Za ten czyn grozi kara od 3 do 20 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

2 thoughts on “Kierowca pod wpływem narkotyków. W jego mieszkaniu zabezpieczono marihuanę

  1. J****Policje pisze:

    W aptece legalne ,a normalnie karzą ,pojebany kraj ,na wódce to by zarabiali

  2. Mefisto pisze:

    Policja nielegalnie tj. bez powodu wylegitymowała człowieka w Stąporkowie. Bardziej odpowiednie byłoby uświadomienie sobie konieczności zmiany zawodu.

Dodaj komentarz