REKLAMA

Kierowca z narkotykami i po narkotykach w Stąporkowie zatrzymany

We wtorkowy wieczór mundurowi z komisariatu policji w Stąporkowie zatrzymali kierowcę skody, który znajdował się pod wpływem narkotyków. 37-latek odpowie za posiadanie i prowadzenie pojazdu po środkach psychoaktywnych.

REKLAMA

fot. KPP Końskie

We wtorek, stąporkowscy policjanci podczas patrolu miasta, zwrócili uwagę na pojazd marki Skoda. Mundurowi przypuszczali, że kierujący może znajdować się pod wpływem środków narkotycznych. Ich podejrzenia już po chwili okazały się słuszne. W trakcie kontroli ujawnili u mężczyzny porcję białej substancji, która po przebadaniu narkotestem wykazała w swoim składzie zawartość amfetaminy.

REKLAMA

Chwilę później policjanci znaleźli kolejne porcje tej substancji. Badanie 37-latka wykazało, że ten prawdopodobnie kierował pod wpływem środków psychoaktywnych. Mężczyźnie pobrano krew do dalszych badań oraz zatrzymano prawo jazdy.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w tym stanie grozi kara 3 lat więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów. Natomiast za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *