REKLAMA

Kino już prawie gotowe! Są miejsca dla widzów [zdjęcia]

Kino w Końskich w końcu ma doczekać się wielkiego otwarcia i to jako pełnometrażowy obiekt, a nie tylko weekendowe krótkometrażowe przygody. W sali można zobaczyć kolejne postępy, a wiemy już, że pierwsze seanse powinny odbyć się w ferie zimowe!

REKLAMA

Koneckie kino zyskało fotele

Marzenie Konecczan w końcu się ziści. Długo wyczekiwana inwestycja zbliża się do finału, co wiąże się z możliwością korzystania z kinowych doznań w naszym mieście, bez konieczności wyjeżdżania do np. Kielc. W sali nienazwanego jeszcze kina w Koneckim Centrum Kultury zamontowano już fotele. Łącznie ma to być blisko 100 miejsc dla widzów. W czwartek miała miejsce kalibracja obrazu, za który będzie odpowiadał nowoczesny projektor laserowy.

REKLAMA

Wiemy już, że pierwsze seanse mają ruszyć w ferie zimowe, czyli około połowy lutego bieżącego roku. Kino czeka też na oficjalne imię, które może zaproponować każdy mieszkaniec gminy Końskie, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Już nie możemy doczekać się premiery nowego obiektu!

Zdjęcia (P. Malinowski):

REKLAMA

5 thoughts on “Kino już prawie gotowe! Są miejsca dla widzów [zdjęcia]

  1. Konecczanie pisze:

    Proszę przypomnieć ile to lat trwało? Od „pomysłu” do czasu podania pierwszego repertuaru.

  2. WolnyObywatel pisze:

    Kino to wy macie na KPP Końskie ,robią co chcą ,wypijem i pojedziem ,przecież jestem Policjantem to mi wolno

  3. Ja pisze:

    Jakie piękne kolorystycznie fotele! Tylko koniecznie trzeba będzie załozyc na sali monitoring, bo kultura wielu mieszkańców Końskich i okolic pozostawia wiele do zyczenia. Jest duże prawdopodobieństwo, że tak piekne fotele mogą zostać zniszczone, w myśl zasady: ,,Nie moje, to co mi tam”….

Dodaj komentarz