REKLAMA

Kino miało być w październiku. Wciąż nie jest gotowe

W połowie października miało zostać oddane do użytku „małe kino” na około 100 miejsce w budynku Koneckiego Centrum Kultury. Jak się dowiadujemy wykonawca prac ma opóźnienie.

REKLAMA

Wykonawcą zadania jest firma Cine Project. Termin umowny na oddanie kina wypadał w pierwszych dniach października tego roku. Jak się jednak okazuje nadal roboty na miejscu są zaawansowane – w sali, w której niegdyś lekcje wychowania fizycznego mieli uczniowie dawnej „trójki” postawiono konstrukcję szkieletową kina, rozprowadzono wentylację, ale ciągle brakuje tego co jest sercem takiego miejsca – ekranu i projektora.

REKLAMA

Kiedy więc doczekamy się w Końskich kina? Nikt nie chce jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, chociaż w domu kultury krążą plotki o tym, że pierwsze filmy wyświetlane będą dopiero w przyszłym roku. Z kolei w budynku hali widowiskowej, która została dostawiona do KCK-u za chwilę rozpoczną się prace związane z jej doposażeniem i… tam także zaplanowano kino. Tyle, że ma być ono o wiele większe. Do sprawy kina w Końskich obiecujemy w najbliższych dniach powracać.

Zdjęcia:

REKLAMA

7 thoughts on “Kino miało być w październiku. Wciąż nie jest gotowe

 1. Ka pisze:

  Komu potrzebne to kino na dachu skoro tuż obok będzie z normalna dużą salą! Czy ktoś rozliczy szalone pomysły Obratanskiego i jego zastępcy?

 2. Roky pisze:

  NIK tego nie rozliczy.

 3. Roky pisze:

  Panie Szanowny Redaktorze czy mógłby spytać na koniec jego kadencji czy robił symulacje ile będzie kosztował bilet na hity filmowe.

 4. Konecczanka pisze:

  Na taczce dawno powinien być wywieziony bo na „Chłopów” tradycyjnie do Kielc.
  „On” to tak jak prezes. Otoczony swoją świtą a reszta ludzi w nosie. Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że na koniec kolejki trzeba odesłać.

 5. Marcin pisze:

  Już kilka razy pisałem,że dopóki urzędnicy nie będą odpowiadać karnie za swoje decyzje w Polsce nic się nie zmieni ,a do polityki będą się pchać ludzie bez honoru,kompetencji,dbający tylko o swój interes ki swoją kieszeń.
  Nasi włodarze są najlepszymi przykładami.

 6. Roky pisze:

  Ten osobnik podobno walczył w latach 80 -tych z komuną ,walczył o prawo , sprawiedliwość , wolność słowa ,nie zatrudnianiu kolesi na intratnych stanowisko , uczciwość ,itd Co zostało z tych ideałów wielkie G .Sami swoi ,tylko jego ego ciągle nie zaspokojone.Pozatrudniał przede wszystkim swoich ludzi , żona , stryjeczny z żoną , pod nóżki . Aby być zawierał koalicje podobno jemu wrogo ideowo , ale co tam ideały . Te i inne przykłady można by mnożyć i mnożyć .

 7. M...Moje Rodzinne Miasto pisze:

  Najlepsze są te manipulacje stwierdzeń, teraz… „nikt nie jest w stanie stwierdzić kiedy…” a przed wyborami było wiadomo że do końca roku, a jeszcze wcześniej że w październiku… Niebawem się okaże że wykonawca opuści nieoczekiwanie plan budowy jak Ci co bankrutowali za Tuska budując autostrady…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *