Klasa A: Świetne wyniki naszych zespołów!

Z teoretycznie silniejszym rywalami w środę poradziły sobie nasze A Klasowe zespoły. Radiator$ Stąporków i Tęcza Gowarczów zasługują na słowa pochwały!

Gowarczowianie, którzy są na czternastym miejscu w lidze podejmowali u siebie znajdującą się o trzy oczka wyżej Victorię Mniów. Do przerwy w tym spotkaniu był remis po 1:1, ale druga odsłona należała już do podopiecznych Pawła Skowrona, którzy zdominowali rywala i wbili mu dwa gole. Warto dodać, że Tęcza ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz.

Tęcza Gowarczów – Victoria Mniów 3:1
Gole dla Tęczy: Karol Chmielewski, Marcin Cieślik, Daniel Feliński
Tęcza: Łukasz Ryszkiewicz — Arkadiusz Pacocha, Mateusz Arcab, Piotr Pielarz, Karol Chmielewski, Łukasz Sołtuniak (82 Daniel Feliński), Bartłomiej Sidor, Hubert Cieślik, Paweł Skowron, Paweł Gorzewski (60 Mateusz Feliński), Marcin Cieślik (85 Artur Turalski).

Z bardzo silnym rywalem w środę mierzyli się będący na trzynastym miejscu w tabeli Radiator$ Stąporków. Ich przeciwnikiem była Nida Oksa zajmująca czwarte miejsce w lidze. Pierwsza połowa to wyrównana gra i 0:0, początek drugiej to dominacja Stąporkowian, którzy w 30 minut wbili rywalom trzy gole. Nida pod koniec odpowiedziała dwoma trafieniami, ale i tak podopieczni Sławomira Jedynaka wygrali 3:2.

Nida Oksa – Radiator$ Stąporków 2:3
Gole dla Radiatorsów: Paweł Łuczyński, Paweł Mendygrał, Arkadiusz Karpiński
Radiator$: Mateusz Mendygrał — Mateusz Zawada, Michał Małecki, Arkadiusz Karpiński , Tomasz Kapusta, Michał Ślusarczyk, Paweł Mendygrał, Patryk Mastalerz, Dariusz Kurcbart, Dawid Kwiecień, Paweł Łuczyński (65′ Piotr Skowron).

Już w niedzielę o 15.00 Radiator$ podejmą na stadionie przy ulicy Piłsudskiego w Stąporkowie ekipę Partyzanta Wodzisława (piętnaste miejsce w tabeli), a Tęcza także o 15.00 na wyjeździe zagra z siódmym w lidze ŁKS-em Łopuszno.