REKLAMA

Kolejne placówki w powiecie koneckim zamykane z obawy przed koronawirusem

W związku z ryzykiem zakażenia rozprzestrzeniającym się w naszym kraju koronawirusem kolejne placówki w Końskich postanowiły zawiesić działalność oferując klientom w zamian kontakt telefoniczny oraz mailowy. Od dziś nie będziemy mogli wejść do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ulicy Krakowskiej. Tylko w specjalnych przypadkach pacjentów będzie natomiast przyjmować Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej przy ulicy Południowej. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich ogłosiło także wstrzymanie odbierania odpadów od indywidualnych klientów.

REKLAMA

-„Jeżeli potrzebujesz pomocy skontaktuj się telefonicznie z pracownikami Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej lub pozostaw dane kontaktowe w skrzynce pocztowej znajdującej się przed wejściem do siedziby MGOPS” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez ośrodek pomocy.
Skontaktować się z pracownikami placówki można telefonicznie pod numerami 41 372 79 20 lub 41 372 77 03 lub mailowo pod adresem [email protected].

REKLAMA

W przychodni przy ul. Południowej rejestracja pacjentów możliwa będzie tylko telefonicznie pod numerem 41 372 91 60. W godzinach pracy będą udzielane teleporady, a w niezbędnych sytuacjach pacjent zostanie umówiony na wizytę u lekarza na konkretną godzinę. Prośby o wystawianie recept należy zgłaszać lekarzom z przychodni telefonicznie.

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna zawiesza działalność diagnostyczno terapeutyczną do środy 25 marca oraz zmienia godziny pracy od 8 do 15. Pracownicy będą prowadzić działalność informacyjną, interwencyjną oraz konsultacyjną głównie telefonicznie (tel. 41 372 34 00) oraz poprzez stronę internetową.

Indywidualni klienci nie mogą także dostarczyć i przekazać odpadów komunalnych do Regionalnego Zakładu Odpadów Komunalnych przy ulicy Spacerowej 145. W razie pytań można kontaktować się z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Końskich telefonicznie pod numerami: 41 372 34 97, 41 372 35 69 lub 41 372 84 04.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *