REKLAMA

Kolejny tragiczny pożar na Konecczyźnie [zdjęcia]

W niedzielę w godzinach porannych w miejscowości Czarniecka Góra w gminie Stąporków doszło do pożaru poddasza sali weselnej. W wyniku zdarzenia jedna osoba zmarła.

REKLAMA

REKLAMA

Jak się okazało we wnętrzu budynku pozostała jedna osoba – „Pożar został zgłoszony o 8:26, do zdarzenia zadysponowano 6 zastępów. Pożar powstał na poddaszu. Z jednego z pomieszczeń ewakuowano nieprzytomna osobę, która do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego była reanimowana przez strażaków. Następnie ratownicy medyczni przejęli opiekę nad tą osobą ale jej życia nie udało się uratować” – informuje starszy kapitan Mariusz Czapelski, oficer prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

Na chwilę obecną nie wiadomo jaka była przyczyna pożaru. To już kolejna tego typu tragedia w powiecie koneckim (więcej TUTAJ).

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy straży pożarnej OSP Czarna, OSP Stąporków, OSP Kozia Wola, a także dwa zastępy PSP Końskie. Przy akcji asystowała policja, a pomocy medycznej udzieliło pogotowie ratunkowe oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Kolejny tragiczny pożar na Konecczyźnie [zdjęcia]

  1. Dupa pisze:

    Choj z tym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *