REKLAMA

Kolizja na obwodnicy Końskich. Zderzyły się Volvo i Ford [zdjęcia]

Kolejne podobne zdarzenie na koneckiej obwodnicy. Na skrzyżowaniu ulic Staszica i Koneckich Odlewników doszło do kolizji z udziałem volvo oraz forda. 

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 10:00 –„33-letni kierujący fordem mondeo wyjeżdżając z ulicy Staszica na ulicę Koneckich Odlewników nie ustąpił pierwszeństwa jadącej prawidłowo pojazdem marki Volvo 44-latce. W wyniku tego volvo uderzyło w forda” – mówi nam starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Kierujący fordem został ukarany mandatem. Obecnie na miejscu nie ma już utrudnień w ruchu drogowym.

Zdjęcia (Kamil Olesiński):

REKLAMA

2 thoughts on “Kolizja na obwodnicy Końskich. Zderzyły się Volvo i Ford [zdjęcia]

  1. kierowca pisze:

    Skrzyżowanie jest źle oznaczone,odczuwają to zwłaszcza ludzie nie mieszkający w Końskich,to samo dotyczy skrzyżowania Iwo Odrowąża z Piłsudskiego.Jeśli nie poprawi się jakości oznaczenia na tych skrzyżowaniach to co pewien czas będą wypadki.

  2. Paweł pisze:

    Na etapie planowania to skrzyżowanie jest złe skręcając w lewo z ul Staszica w stronę Kielc zza górki od strony Warszawy pojawiają się nagle pojazdy które powinny być zmuszone do jazdy prawym a nie lewym pasem. Tylko sygnalizacja spowoduje uspokojenie ruchu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *