REKLAMA

Kolizja w Końskich. Spowodował ją pijany kierowca? [zdjęcia]

Tuż po południu w sobotę na skrzyżowaniu ulic Maratońskiej i Robotniczej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Sprawca zdarzenia mógł być pod wpływem alkoholu. 

REKLAMA

„Przed godziną 13:00 doszło do zdarzenia drogowego.  Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że 24-letni kierujący pojazdem Skoda Fabia mieszkaniec gminy Końskie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo 45-letniemu kierowcy volkswagena multivana. Doszło do zderzenia. W wyniku niego nie było osób poszkodowanych. Sprawca kolizji odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W związku z tym została mu pobrana krew celem wykonania dalszych czynności” – informuje sierżant Krzysztof Bernat, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Sprawa będzie miała swój ciąg dalszy.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

28 thoughts on “Kolizja w Końskich. Spowodował ją pijany kierowca? [zdjęcia]

 1. Mefisto pisze:

  Gdyby było więcej sklepów z alkoholem, to pijani za kierownicą staliby się normą. Wtedy należałoby zmienić prawo i problem by zniknął.

 2. zzz pisze:

  na to nie poradzisz jak nie będzie sklepów to bedą meliny jak za komuny ,polak potrafi

 3. Marcin pisze:

  To może wprowadźmy zakaz sprzedaży samochodów! Problem kolizji zniknie.
  Myślenie rodem z Korei północnej

  • Mefisto pisze:

   Szwecja to nie Korea Północna a mój umysł to nie twój.

   • Marcin pisze:

    Na twoim miejscu uciął bym jeszcze sobie p….a przecież to też potencjalne narzędzie zbrodni.
    Twój umysł zatrzymał się na bolszewickiej Rosji, tam też wszystkiego zakazywano łącznie z samodzielnym myśleniem

 4. Mefisto pisze:

  Teraz melin nie ma. Zamiast nich są sklepy? Argument fałszywy.

 5. robert pisze:

  Mefisto co za durne myślenie. Np na wsi w co drugim domu jest siekiera teraz każdy ja wezmie i pójdzie zadzgac kogoś??? -Bo ma do niej dostęp.to nie kwestia dostępności a tego co ma się w głowie czy kieruje jakimiś zasadami i wartościami a nie. Alkohol moze płynąć i rzeka jak masz to co wyżej napisałem to nie będzie to dla ciebie problem, ale widać masz z tym problem.Jak będzie tylko jeden sklep z alkoholem na swietorzyskie i nie masz tego w głowie to i tak zdobędzie alkohol i zrobi co ma zrobić.

  • Mefisto pisze:

   Nie poradzę na twój brak wiedzy. Mamy ją lub nie mamy. Podyskutujmy więc o niczym.
   Pokaż mi choć jedną osobę uzależnioną od używania siekiery.

 6. zzz pisze:

  ale mogą powrócić

 7. Herhor pisze:

  Problemu jazdy samochodem po spożyciu alkoholu nie rozwiąże zamknięcie sklepów czy melin Ten nawyk tkwi w nas od zawsze Przecież Polak nie wielbłąd 🐫 napić się musi . Ułan który napił się okowity żwawiej szablą w boju . machał ale szybciej ginoł w boju , jazda po alkoholu to nasza specjalność narodowa My sami musimy wypracować w sobie blokadę przed jazdą po kieliszku ale jak to zrobić skoro pije wójt pleban poseł,bo mogą Piłsudski powiedział że Polacy to naród idiotów Jak widać miał rację!

 8. Herhor pisze:

  Mefistofelesie wspaniały nie jest moim zamiarem wpływać na meandry twojego myślenia ale jazda po alkoholu to nasza tradycja narodowa a z tradycją trudno się walczy NA CHWAŁĘ PŁOMIEŃI

 9. Herhor pisze:

  Tradycją jest wsiadanie po alkoholu za kierownicę co w konsekwencji powoduje wypadki Walkę z tą tradycyjną słabością każdy toczy sam ze sobą ale często przegrywa !!!

  • Mefisto pisze:

   A co obchodzi tradycja jadących pojazdem z naprzeciwka? Oni chcą dojechać i wierzą, że są bezpieczni. A to zobowiązuje wydających zezwolenia na sprzedaż alkoholu, żeby nie był dostępny na zawołanie.

 10. Mefisto pisze:

  Doświadczenie mówi, że sklepy z alkoholem są rozpijalniami. Gdyby ich nie było, nie byłoby tylu pijaków. Alkoholizm jest w interesie sprzedawców, a nie okazjonalni klienci. Dlatego jest to w rzeczywistości proceder a nie gospodarka.

 11. Herhor pisze:

  Choćbyś zamknoł wszystkie sklepy i meliny , prohibicję wprowadził, Polak znajdzie sposób żeby się napić nawyk nie wsiadania za kierownicę po alkoholu musimy wyrobić w sobie sami Mefistofelsie jako że reprezentujesz frakcję piekielną życzę sukcesów w zdobywaniu dusz pijaków

  • Mefisto pisze:

   Ja? Ja nie piję… Ktoś ci coś nie wiem może jakiś pijak, bo kto takie rzeczy mógłby wymyślać.
   Oczywiście, że ten kto pije znajdzie sposób. Mnie chodzi o tych, którzy nie piją, a nie są tacy jak ja – z piekła rodem jak powiadasz, ale mają niebiańskie pochodzenie i nie radzą sobie na tym ziemskim padole.

 12. Herhor pisze:

  A jak niebiańscy to na obłoki wstąpić muszą i ambrozję tam spijać

 13. Mefisto pisze:

  Problem alkoholizmu polega na tym, że do władzy idą ludzie prymitywni, im jest łatwo wypłynąć bo trafiają do ludzi sobie podobnych, których jest wystarczająco liczna grupa. Demoralizują struktury, w których się znajdą. Patologia staje się powszechna co czyni z niej normę. Jej przeciwieństwo jest złem. Wyzwala wolę walki.

 14. Herhor pisze:

  Piją prymitywy i piją też inteligenci a z patologiami walczą zastępy niebiańskie i piekielne też Na chwałę płomieni

 15. Herhor pisze:

  Każdy sam o sobie decyduje i sam ma wpływ na swoje postepowanie Gdy patrzę na człowieka którego ujęła moc trunku człowiekiem on z wyglądu lecz w zwierzą gatunku

 16. Kinga pisze:

  Dlaczego kłamiecie?To moj samochód.Wcale nie odmówił a był niesprawny alkomat policjantów i chamska czarnulka w tapecie pod mundurem.Wiec nie wiecie-nie odzywajcie się.pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *