REKLAMA

Koneccy policjanci na podium piłkarskiego turnieju [zdjęcia]

We wtorek w Ostrowcu Świętokrzyskim zakończył się VIII Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej. O Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach i Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego policjantów województwa świętokrzyskiego walczyło 14 drużyn. Drugie miejsce wywalczyli sobie funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich. 

REKLAMA

Po dwóch dniach rozgrywek zakończył się VIII Wojewódzki Turniej Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Halowej Piłce Nożnej. Głównym organizatorem zawodów był Zarząd Wojewódzki Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Województwa Świętokrzyskiego na czele z Jerzym Kaniewskim. Współorganizatorami turnieju była Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

REKLAMA

Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 14 drużyn z komend powiatowych w Starachowicach, Sandomierzu, Włoszczowie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Opatowie, Busku Zdroju, Pińczowie, Końskich, Jędrzejowie, Staszowie oraz funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, a także Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Nie zabrakło też drużyny Zarządu Wojewódzkiego Związku policjantów województwa świętokrzyskiego.

W trakcie zmagań wyłoniono zwycięskie drużyny i wręczono zasłużone trofea policjantom z garnizonu świętokrzyskiego. W uroczystym zamknięciu turnieju wziął udział Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. dr Jarosław Kaleta, który wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim insp. Zbigniewem Wilkiem, Przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego NSZZ policjantów województwa świętokrzyskiego Jerzym Kaniewskim, Przewodniczącym Zarządu Terenowego policyjnych związkowców w Ostrowcu Świętokrzyskim podkom. Mariuszem Walczykiem oraz osobami wspierającymi turniej, wręczył trofea zwycięskim drużynom.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Komedy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, drugie miejsce – funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Końskich, podium uzupełniła Komenda Miejska Policji w Kielcach. Wręczono też nagrody dla strzelca turnieju, którym okazał się Łukasz Piotrowski reprezentujący Komendę Miejską Policji w Kielcach. Najlepszym bramkarzem został Przemysław Pałys z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Zdjęcia (KPP Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *