REKLAMA

Konecczanka wygrała The Brain – Genialny Umysł! [wideo, zdjęcia]

We wtorek miała miejsce emisja odcinka nowego show Polsatu The Brain. Genialny umysł z udziałem mieszkanki Końskich – Izabeli Wojcierowskiej. Nasza krajanka wygrała 30 tysięcy złotych!

REKLAMA

Powyżej możecie Państwo zobaczyć zapis czatu wideo, który twórcy The Brain. Genialny umysł przeprowadzili z konecką zwyciężczynią tego programu.

Pani Iza to nauczycielka rytmiki w Przedszkolu Bajkowa Kraina, które mieści się przy ulicy Targowej w Końskich. Oprócz tego prowadzi ona Młodzieżową Orkiestrę Dętą w Odrowążku i śpiewa w kościele w Szałasie. Według zapewnień producentów show ma ona słuch absolutny! Podczas nagrania nasza krajanka potwierdziła tę umiejętność odgadując, który z instrumentów wieloosobowej orkiestry w danym momencie przestaje grać. Zdaniem jurorów i publiczności w studio była ona najlepsza spośród uczestników biorących udział w tym odcinku!

REKLAMA

W programie The Brain. Genialny umysł kilku uczestników z różnymi nadprzyrodzonymi darami rywalizuje o wygraną. Najlepszy według jurorów (między innymi Mariusz Pudzianowski, Cezary Żak i Anita Sokołowska) oraz publiczności zgromadzonej w studiu zgarnia 30 tysięcy złotych.

Poniżej znajdą Państwo zapowiedź odcinka z Izą Wojcierowską:

Wykorzystane zdjęcia i materiały wideo: oficjalny fanpage The Brain. Genialny umysł.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *