REKLAMA

Kronika policyjna: Kierowca z narkotykami, kradzieże i włamania

W najnowszej kronice policyjnej powiatu koneckiego między innymi o zatrzymanym 21-latku, który posiadał przy sobie narkotyki oraz o włamaniach, których efektem były kradzieże na terenie gmin Końskie i Stąporków.

REKLAMA

Gmina Końskie

REKLAMA

W piątek funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich zwrócili uwagę na pojazd marki Audi, w którym jechało dwóch młodych mężczyzn. Mundurowi przystąpili do kontroli, w trakcie której okazało się, że 21-letni pasażer auta posiadał porcję suszu. Wstępne badania substancji wskazują na marihuanę. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem.

Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat trzech.

Gmina Końskie

Pod koniec stycznia nieznany sprawca po uprzednim wyważeniu drzwi dostał się wnętrza budynku gospodarczego, skąd dokonał kradzieży 5 grillów oraz 10 zestawów wędzarniczych. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę ponad 5000 złotych.

Gmina Stąporków

W ubiegłym tygodniu na terenie jednej z firm w Stąporkowie nieznany sprawca włamał się do pomieszczeń magazynowych, skąd dokonał kradzieży trzech elementów wykonanych ze stali nierdzewnej. Jego straty oszacowane zostały na kwotę 1600 złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz