REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzież sosen i oszustwa internetowe

W dzisiejszej kronice piszemy między innymi o kradzieży kilkudziesięciu sosen i oszustwach na portalach internetowych. 

REKLAMA

Gmina Końskie

REKLAMA

W poniedziałek 24 kwietnia policjanci z koneckiej drogówki w miejscowości Proćwin zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mitsubishi, którym kierowała 61-latka.  Kobieta przekroczyła dopuszczalną prędkość o 54 km/h jadąc 104 km/h w obszarze zabudowanym. Została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł i otrzymała 13 punktów karnych. Ponadto zostało jej zatrzymane prawo jazdy.

W czwartek 27 kwietnia w Końskich nieznany sprawca z wnętrza niezamkniętego pojazdu marki Ford Fiesta ukradł portfel, w którym było 1400 złotych.

Na terenie prywatnej działki nieustalony sprawca dokonał wyrębu i kradzieży kilkudziesięciu sosen. Właścicielka oszacowała straty na kwotę około 15 000 złotych.

Gmina Smyków

25-latek na portalu społecznościowym znalazł ogłoszenie sprzedaży ciągnika rolniczego marki Ursus. Będąc zainteresowanym ofertą, nawiązał kontakt ze sprzedającym. Mężczyzna wpłacił na wskazany rachunek 450 złotych jako zapłatę za transport pojazdu. Do chwili obecnej nikt nie dostarczył ciągnika a kontakt ze sprzedającym został zerwany.

Gmina Fałków

Oszust poprzez komunikator internetowy skontaktował się z 60-letnią mieszkanką gminy Fałków i podając się za jej syna nakłonił ją do przelania 1900 złotych na wskazane przez niego konto.

REKLAMA

One thought on “Kronika policyjna: Kradzież sosen i oszustwa internetowe

  1. Ooooo... pisze:

    Te baby, które dają się oszukać na syna, wnuczka, (…), dają się oszukać na sąsiada ateistę, sąsiadkę wroga wiary katoliciej, Polski, chrześcijaństwa. Jak sobie da wmówić, że obcy głos to jej syn, to czyż nie da sobie wmówić innych zmyślonych bredni?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *