REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzieże i włamania w powiecie koneckim

W naszej kronice policyjnej zebraliśmy dla Państwa informacje dotyczące kradzieży i włamań, które miały miejsce w ostatnim czasie na terenie powiatu koneckiego. 

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

W mijającym tygodniu w Końskich ktoś  włamał się do jednego z garaży , skąd ukradł pilarkę spalinową oraz elektronarzędzia. Straty wycenione zostały na kwotę 5000 złotych. W stolicy powiatu doszło w ostatnim czasie także do kradzieży pozostawionego w autobusie portfela z zawartością pieniędzy w kwocie 830 zł i 140 euro oraz dokumentu tożsamości i prawa jazdy należących do 68-latka. Z kolei 28-letni mieszkaniec Końskich został ofiarą oszustwa internetowego. 28-latek zakupił aparat fotograficzny o wartości przekraczającej 1800 złotych. Do dziś kupujący nie otrzymał zakupionego towaru ani zwrotu pieniędzy.

Sprzęt elektroniczny stracił także inny mieszkaniec Końskich. Na terenie niestrzeżonego parkingu przy kompleksie lokali usługowo-gastronomicznych nieznany sprawca z wnętrza niezamkniętego pojazdu Skoda dokonał kradzieży IPada. Właściciel oszacował straty na kwotę 4000 złotych.

REKLAMA

Do kradzieży doszło także w gminie Fałków. Pod koniec listopada ktoś włamał się do budynku gospodarczego, skąd dokonał kradzieży przecinarki stołowej. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 500 złotych. Natomiast na 1300 złotych oszacowano straty sklepu w gminie Smyków po tym jak ktoś ukradł z niego pokaźną liczbę słodyczy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *