REKLAMA

Kronika policyjna: Kradzieże, włamania, oszustwa i zdarzenia drogowe w różnych gminach powiatu

Dziś w kronice policyjnej TKN24 o włamaniach, kradzieżach i zdarzeniach drogowych. Każde zdarzenie miało miejsce w innej gminie naszego powiatu.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Jakiś czas temu nieznany sprawca z terenu nieogrodzonej i niezamieszkałej posesji w gminie Fałków dokonał kradzieży desek z budynku stodoły oraz trzech drewnianych wrót. Właścicielka oszacowała straty na kwotę 1500 złotych.

Niedawno mieszkaniec gminy Ruda Maleniecka za pośrednictwem internetowego sklepu chciał zakupić środek leczniczy za kwotę blisko 220 złotych, lecz zakupionego towaru nie otrzymał.

REKLAMA

Parę dni temu w miejscowości Gowarczów na ul. Zamkowej, 29-latek trzeźwy kierowca pojazdu marki mazda, na łuku drogi w trakcie manewru wymijania się z nieznanym pojazdem koloru srebrnego, który najprawdopodobniej zjechał częściowo na jego pas ruchu, aby uniknąć zderzenia, zjechał na prawe pobocze, gdzie potrącił 22-letniego pieszego, który szedł niewłaściwą stroną drogi. W wyniku zdarzenia pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W zeszłym tygodniu nieznany sprawca włamał się do jednego z domów w Końskich, skąd dokonał kradzieży różnego rodzaju sprzętów elektronicznych oraz pieniędzy w kwocie 4000 złotych. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę blisko 8000 złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *