REKLAMA

Kronika policyjna: Nielegalna wycinka, narkotyki i pijani kierowcy

W dzisiejszym wydaniu Kroniki Policyjnej powiatu koneckiego piszemy o zatrzymaniach narkotykowych, nielegalnej wycince drzew i jeździe po spożyciu alkoholu.

REKLAMA

REKLAMA

Gmina Końskie

W sobotę po godzinie 18:00, na ul. Piłsudskiego w Końskich, mundurowi Komendy Powiatowej Policji w Końskich podjęli interwencję w stosunku do 29-letniego mężczyzny, który posiadał przy sobie kilka porcji mefedronu. Ponadto w miejscu zamieszkania mężczyzny ujawniono porcje suszu roślinnego zidentyfikowanego jako marihuana.

W niedzielę po godzinie 11:00 w Modliszewicach, kierujący motorowerem marki Junak 63-latek, znajdując się w stanie po spożyciu i mający we krwi 0.5 promila alkoholu, poruszał się po drodze publicznej. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Końskie.

Gmina Gowarczów

Nieznany sprawca na terenie gminy Gowarczów dokonał wycinki i kradzieży kilkunastu sztuk drzew (sosna). Właściciel kompleksu leśnego oszacował straty na kwotę 5000 złotych.

Gmina Ruda Maleniecka

W niedzielę po godzinie 12:00, w miejscowości Wyszyna Rudzka, patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej rowerzystę, który miał 1.2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nietrzeźwy został ukarany mandatem karnym 2500 zł.

REKLAMA

One thought on “Kronika policyjna: Nielegalna wycinka, narkotyki i pijani kierowcy

  1. Mefisto pisze:

    Nielegalna wycinka to wycinanie drzew bez pozwolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *