REKLAMA

Kronika policyjna: Nietrzeźwy kierowca, oszustwa i powybijane szyby

W dzisiejszej kronice policyjnej piszemy m.in. o nietrzeźwym kierowcy, oszustwie na portalu społecznościowym i powybijanych szybach w gminie Stąporków.

REKLAMA

Gmina Stąporków

REKLAMA

W niedzielę wieczorem w gminie Stąporków nieznany sprawca wybił pięć szyb w oknach niezamieszkałego domu oraz trzy szyby w pojeździe marki Opel, który był zaparkowany na tej samej posesji. Zgłaszająca określiła wartość strat na kwotę 800 złotych.

Gmina Końskie 

W pierwszej połowie stycznia mieszkaniec Końskich zakupił za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych meble ogrodowe za kwotę blisko 600 złotych. Do dziś nie otrzymał towaru.

W niedzielę 22 stycznia funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich w miejscowości Stary Kazanów zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Volkswagen, za kierownicą którego siedział 37-letni mieszkaniec gminy Końskie. Kontrola trzeźwości mężczyzny wykazała, że w jego organizmie było ponad 1,5 promila alkoholu. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.
Jeszcze tego samego dnia, w miejscowości Kaliga policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi, którym kierował 33-latek. Okazało się, że mężczyzna posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

REKLAMA

One thought on “Kronika policyjna: Nietrzeźwy kierowca, oszustwa i powybijane szyby

  1. DW pisze:

    Gdzie w Staporkowie powibijali szyby?
    Równie dobrze można napisać że poleciał samolotem tylko zapomniał do niego wsiąść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *