REKLAMA

Kronika policyjna: Włamanie do auta i kradzież na targu

W dzisiejszej kronice policyjnej powiatu koneckiego piszemy o włamaniu do auta, kradzieży portfela na targu w Końskich, utracie prawa jazdy przez mieszkańca gminy Stąporków i oszustwie internetowym.

REKLAMA

Gmina Końskie

REKLAMA

Na początku września na jednej z ulic w Końskich nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Skoda Fabia, skąd ukradł klucze, panel radia i zapalniczkę samochodową. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 250 złotych.

We wtorek 10 października na placu targowym w Końskich nieustalony sprawca ukradł portfel z zawartością 140 złotych i karty bankomatowej z podręcznego plecaka należącego do 63-latki. Kobieta oszacowała wielkość strat na 340 złotych.

We wtorek 17 października policjanci Wydziału Ruchu Drogowego koneckiej jednostki pełniąc służbę na terenie Końskich, zatrzymali do kontroli drogowej 28-latka, który kierował volkswagenem z prędkością 103 km/h. To za dużo o 53 km/h niż pozwalają na to przepisy drogowe. Mieszkaniec gminy Stąporków stracił swoje uprawnienia na trzy miesiące i został ukarany wysokim mandatem w kwocie 1500 zł i 13 pkt karnych.

Gmina Ruda Maleniecka

Pod koniec września za pośrednictwem jednego z portali ogłoszeniowych 55-latek zakupił traktorek do koszenia trawy. Mężczyzna wpłacił na konto sprzedającego ponad 3000 złotych, jednakże maszyna nie został do niego dostarczona.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *