REKLAMA

Kronika policyjna: Włamanie do auta, nietrzeźwy kierowca i zaginiony 87-latek

W dzisiejszej kronice policyjnej powiatu koneckiego piszemy o włamaniu do auta, nietrzeźwym kierowcy, oszustwie internetowym i zaginionym 87-latku.

REKLAMA

Gmina Końskie

Pod koniec maja na jednej z ulic w Końskich nieznany sprawca włamał się do pojazdu marki Opel Zafira, skąd dokonał kradzieży hulajnogi elektrycznej, kamerki samochodowej i skrzynki z narzędziami. Właściciel oszacował wartość strat na kwotę 1000 złotych.

REKLAMA

W piątek 7 czerwca w Proćwinie patrol drogówki zatrzymał do kontroli 44-letniego mieszkańca Pilczycy, który kierował pojazdem Iveco mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Gmina Radoszyce

34-latka korzystając z portalu ogłoszeniowego wystawiła na sprzedaż fotelik dziecięcy. Osoba zainteresowana zakupem przesłała kobiecie link, który rzekomo miał posłużyć do sprawnego przeprowadzenia transakcji, a finalnie doprowadził ją do utraty pieniędzy w kwocie 4300 zł.

Gmina Stąporków

W sobotę 8 czerwca w miejscowości Komorów około godz. 13.00 z miejsca zamieszkania wyszedł 87-latek i nie było z nim żadnego kontaktu. Ze względu na stan zdrowia seniora, wymagał on natychmiastowej pomocy. Mężczyzna został odnaleziony o godz. 18.50 w rejonie miejscowości Krasna przez funkcjonariusza Wydziału Kryminalnego z KPP w Końskich. 87-latek został przekazany rodzinie. Nie wymagał pomocy medycznej.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *