REKLAMA

Kronika policyjna: Zatrzymanie poszukiwanych, kradzież drogiego sprzętu i nietrzeźwy kierowca

W dzisiejszej kronice policyjnej powiatu koneckiego piszemy m.in. o zatrzymaniu poszukiwanych, kradzieży sprzętu z jednej z firm oraz nietrzeźwym kierowcy.

REKLAMA

Gmina Fałków 

REKLAMA

Z jednej z firm w gminie Fałków nieznany sprawca ukradł aparat fotograficzny. Zgłaszająca określiła wartość sprzętu na kwotę 15 tysięcy złotych.

Gmina Końskie

W poniedziałek 22 stycznia mieszkaniec Końskich zgłosił, że na jednym z portali internetowych znalazł ogłoszenie fiata 126p. Po kontakcie ze sprzedającym wpłacił 500 złotych zaliczki. Po transakcji kontakt z ogłoszeniodawcą się urwał.

W czwartek (25 stycznia) nad ranem funkcjonariusze zatrzymali poszukiwanego 36-letniego mieszkańca gminy Końskie, który ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Kilka godzin później kryminalni zatrzymali 46-letniego mieszkańca Kielc poszukiwanego listem gończym, który ma do odbycia karę 17 dni pozbawienia wolności.

Gmina Stąporków

W czwartek 25 stycznia w Odrowążu mundurowi z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymali do kontroli drogowej  pojazd audi kierowany przez 36-letniego mieszkańca Niekłania. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy, badanie na zawartość alkoholu wykazało w organizmie blisko 3 promile. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w tym stanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Gmina Smyków

Z mieszkanką gminy Smyków skontaktował się nieustalony sprawca, który chciał zakupić dziecięcy wózek, który kobieta wystawiła na sprzedaż w internecie. Podczas rozmowy na czacie kobieta kliknęła w link, który otrzymała od nieznajomego i straciła 2700 złotych ze swojego konta bankowego.

REKLAMA

One thought on “Kronika policyjna: Zatrzymanie poszukiwanych, kradzież drogiego sprzętu i nietrzeźwy kierowca

  1. Mefisto pisze:

    Dlaczego sołtys Błaszkowa wraz ze środowiskiem faszyzujących lokalsów hejtuje mieszkające tam i dalej niezamożne osoby? Do tego wprost obraża na tym tle i grozi?
    Gdzie jest policja? Po tej samej stronie. Prokuratura? Też po tej samej stronie. Sąd? Niestety też.
    Gdzie są zatem lokalne władze? Zapytamy, po której stronie stoją. Historia patrzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *