KSSPR ogrywa Sandomierz [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie wygrywa kolejny ligowy pojedynek. „Konie” w sobotę we własnej hali pokonały SPR Wisłę Sandomierz.

Nasi zawodnicy niemal od początku kontrolowali przebieg pierwszej połowy spotkania z ostatnim zespołem ligowej tabeli. Przyjezdni prowadzili tylko przez kilka pierwszych minut gry, ale około 10 minuty starcia to gracze trenera Michała Przybylskiego wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca pierwszej odsłony. Do przerwy w tym pojedynku mieliśmy 14:13 dla KSSPR.

Drugie pół godziny rozpoczęło się od skuteczniejszej gry Wisły Sandomierz. Rywale objęli nawet prowadzenie 15:17. Powtórzył się jednak scenariusz z pierwszej odsłony – KSSPR dogoniło rywala, objęło prowadzenie i nie oddało go do końca meczu. Najskuteczniejszym w barwach koneckiego zespołu był Wiktor Kubała, który zaliczył osiem trafień.

Za tydzień KSSPR na wyjeździe powalczy w derbach województwa świętokrzyski z KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski.

KSSPR Końskie – SPR Wisła Sandomierz 27:24 (14:13)
KSSPR: Napierała Paweł 4, Sękowski Wiktor, Kozłecki, Sękowski Łukasz 5, Sękowski Bartosz 3, Jarosz, Ciszek, Rurarz 2, Kubała 8, Stępień, Matyjasik 2, Szot, Słonicki.

Zdjęcia (P. Stolarski):

One thought on “KSSPR ogrywa Sandomierz [wideo, zdjęcia]

1. […] sportowej przy ulicy Stoińskiego pokonali zamykającą tabelę I ligi Wisłę Sandomierz (relacja TUTAJ). Transmisję z meczu znajdziecie na Facebooku – TUTAJ lub w serwisie twitch.tv – […]