REKLAMA

KSSPR rozpoczyna sezon. Na początek daleki wyjazd i trudny rywal

W najbliższą sobotę piłkarze ręczni KSSPR rozpoczną zmagania w sezonie 2023/2024 w grupie I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Na początek czeka ich wyjazd do Zabrza i pojedynek z tamtejszym SPR Górnikiem. 

REKLAMA

Przed sezonem w koneckim zespole doszło do wielu zmian kadrowych. Przede wszystkim trenerem w nowym sezonie samodzielnie będzie Arkadiusz Bąk, a pomagać ma mu wieloletni kapitan drużyny Przemysław Matyjasik. Jeśli chodzi o kadrę to wiemy, że zaraz na początku przygotowań klub ogłosił sześć nowych transferów: powrót wychowanka koneckiego klubu – Artura Rurarza, który poprzedni rok spędził grając w Luksemburgu. Poinformowano o zakontraktowaniu Sebastiana Włoskiewicza ze Stali Mielec oraz Karola Włodarskiego i Wiktora Osmana, którzy reprezentowali barwy KS Vive Kielce. W Końskich zagrają także Maciej Stępniewski i Grzegorz Hubka z Enea Orląt Zwoleń. Zespół opuścili Wiktor Ciszek i Wiktor Wiktorowski.

REKLAMA

W sobotę o 12:30 Konie powalczą z Górnikiem Zabrze. Natomiast tydzień później w sobotę 30 września KSSPR rozegra pierwszy mecz we własnej hali – o godzinie 18:00 koneccy szczypiorniści podejmą AZS AGH Kraków. Już dziś zachęcamy Państwa do kibicowania naszej drużynie!

REKLAMA

One thought on “KSSPR rozpoczyna sezon. Na początek daleki wyjazd i trudny rywal

  1. 1968 pisze:

    Apel do rodziców , żądajcie pokwitowań od władz klubu za opłaty jakie wnosicie za udział w treningach swoich pociech w Akademii Piłki Ręcznej Kids jest ich świętym obowiązkiem wydać takie potwierdzenie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *