KSSPR wygrywa i wskakuje na ligowe podium

Sobota była dobrym dniem dla Koneckiego Stowarzyszenia Sportowego Piłki Ręcznej. Nasi szczypiorniści pewnie wygrali na wyjeździe z  SMS ZPRP II Kielce i  dzięki temu awansowali w tabeli.

Zdjęcie poglądowe.

Dla Konecczan to bardzo cenna wygrana. Dzięki punktom zdobytym w sobotę w Kielcach „Konie” awansowały na trzecie miejsce w tabeli grupy D I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. Przed ekipą z Końskich jest tylko MTS Chrzanów i AZS AGH Kraków.

W sobotę w kieleckiej hali nasi zawodnicy byli zespołem zdecydowanie lepszym. Mniej więcej do 20 minuty mecz gra toczyła się punkt za punkt, ale już do przerwy nasi prowadzili 13:19. Druga odsłona to popisowa gra Sebastiana Włoskiewicza oraz  Michała Włodarskiego. Dzięki nim, ale i wszystkim przebywającym na parkiecie Konecczanie zaczęli odjeżdżać rywalom by ostatecznie zwyciężyć 27:39!

Kolejny mecz „Konie” rozegrają w sobotę 18 listopada. We własnej hali podejmą lidera, czyli MTS Chrzanów.

SMS ZPRP II Kielce – KSSPR Końskie 27:39 (13:19)
KSSPR: Janus 4, Woś 4, Falasa, Sękowski W. 1, Kozłecki, Sękowski Ł. 3, Markowski 2, Stępniewski 1, Biegaj 3, Włodarski 9, Rożnowski 3, Osman, Włoskiewicz 7, Baran, Hubka, Słonicki 2.

One thought on “KSSPR wygrywa i wskakuje na ligowe podium

1. 1968 pisze:

Spokojnie ,wygrana cieszy , ta wygrana musiała być jak 2×2=4 , bo chłopcy z Kielc mają dopiero 16-17 lat A nasze Konie po wzmocnieniach chyba aspirują do awansu. Mecze prawdy to mecze z Chrzanowem ,