KSSPR wygrywa w Przemyślu!

KSSPR Końskie rozegrało w sobotni wieczór znakomity mecz i wygrało na wyjeździe z Orlenem Upstream SR Przemyśl!

„Konie” w minionych sezonach nie radziły sobie najlepiej z ekipą z Przemyśla, ale te rozgrywki w wykonaniu szczypiornistów z Końskich są naprawdę niezłe. W zeszły weekend we własnej hali KSSPR przegrało z liderem MTS-em Chrzanów, ale po bardzo wyrównanym i ciekawym meczu. Teraz nasz zespół okazał się lepszy od trudnego rywala z województwa podkarpackiego.

Konecczanie kontrolowali przebieg meczu, zapewniając sobie bezpieczną przewagę już po przerwie – do połowy na tablicy widniał wynik 13:18. Druga odsłona to nieco lepsza gra gospodarzy, ale Fala, Rożnowski i spółka nie odpuszczali i ostatecznie dowieźli zwycięstwo do końcowego gwizdka.

Orlen Upstream SRS Przemyśl – KSSPR Końskie 29:33 (13:18)
KSSPR: Janus 4, Woś 8, Falasa 5, Sękowski Wiktor, Sękowski Łukasz 2, Markowski, Stępniewski,  Biegaj 5, Włodarski Michał 3, Rożnowski 2, Włodarski Karol, Osman, Włoskiewicz 3, Baran, Hubka, Słonicki 1.

Za tydzień KSSPR Końskie podejmie we własnej hali Luxionę Lublin – przedostatni zespół w tabeli grupy D I Ligi. KSSPR zajmuje czwarte miejsce w rozgrywkach.