REKLAMA

Kulinarne szaleństwo w Pomykowie [zdjęcia]

W środę w sali gimnastycznej w Zespole Placówek Oświatowych w Pomykowie odbyły się warsztaty kulinarne pod tytułem „Ekipa Chrumasa gotuje”. Uczniowie z Pomykowa przygotowali zestawy dań w oparciu o zdrową żywność. Prawdziwą niespodzianką podczas wydarzenia była wizyta sławnej Magdaleny Gessler, która degustowała przyrządzone przez młodzież potrawy.

REKLAMA

REKLAMA

 

Wśród dań serwowanych przez wychowanków placówki znalazły się przepyszne i zdrowe soki warzywne i owocowe, sałatki owocowe, koktajle, pudding jaglany, gofry oraz zupa dyniowa. Atutem wyróżniającym każdą z klas były stroje uczestników warsztatów. Udział w akcji wzięła również Izabela Majer-Wąsik, pedagog szkolny, która wraz z dziećmi stworzyła piramidę zdrowego żywienia.

Dużym zaskoczeniem dla wszystkich obecnych na warsztatach była wizyta sławnej celebrytki Magdaleny Gessler, w której rolę wcieliła się Urszula Jasińska. Restauratorka podjęła się degustacji przygotowanych dań oraz skomentowała zmagania uczestników.

 

Finałem warsztatów kulinarnych było wyłonienie najlepszego zespołu. W jury zasiedli Halina Wachowicz, Dariusz Sokołowski oraz Magdalena Gessler, którzy zdecydowali, że zwycięzcami zostaną wszyscy uczniowie biorący udział w akcji.

Zdjęcia [źródło: Zespół Placówek Oświatowych w Pomykowie]:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *