REKLAMA

Letni Chamski i Big Boy dla Bruna. Specjalna impreza nad Zalewem Antoniów! [wideo]

Poruszajmy, Pomagajmy, Świętujmy dla Bruna – pod takim hasłem już w niedzielę 11 grudnia nad Zalewem Antoniów odbędzie się specjalna impreza charytatywna z udziałem znanego z programu Goggle Box Mateusza „Big Boy’a” Borkowskiego oraz grupy Letni Chamski Podryw. Wydarzenie honorowym patronatem objął burmistrz miasta i gminy Radoszyce Michał Pękala.

REKLAMA

To będzie impreza charytatywna jakiej region jeszcze nie widział. Przewidziano wielowątkową sportowo-kulturalną integrację. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w organizowanych biegach lub marszu (szczegóły TUTAJ), a o ich przebieg zadba jeden z organizatorów wydarzenia, czyli Stowarzyszenie ImperActive. O muzyczne atrakcje zadba grupa Letni Chamski Podryw! 

„11 grudnia o godzinie 14:00 startujemy i zaraz powiem szczegóły. Najpierw jednak pokażę to serce ludziom dobrej woli. Kilka tygodni temu dostaliśmy je i ono symbolizuje to, że my umiemy pomagać. Za to Państwu bardzo mocno dziękuję. My umiemy pomagać, nawet nasz festyn jest dedykowany pomocy. Pomagamy naszym mieszkańcom też w inny sposób. Stwierdziliśmy, że nasza pomoc nie ma granic. Wspólnie ze Stowarzyszeniem ImperActive, ale i przy pomocy różnych jednostek – Nadleśnictwa, stowarzyszeń, straży pożarnej z Końskich i będziemy wspólnie zbierać dla naszego małego bohatera, dla Bruna. O 14:00 startujemy z morsowaniem, biegiem dookoła zalewu. Będzie mobilna sauna, będzie można skosztować coś pysznego, będzie kugiel radoszycki, różne licytacje, koncerty i to co najważniej: licytacja dla naszego Bruna. Pamiętajcie tę datę: 11 grudnia, godzina 14:00 startujemy na zalewie. Jednocześnie dla chętnych, którzy nie będą mogli do nas dotrzeć nad Zalew będzie też stoisko z naszym ciepłym podarunkiem w centralnym miejscu, czyli w Parku Radoszyckim. Będziecie tam mogli kupić ciepłe materiały i pieniądze z ich zakupu będą przeznaczone dla naszego Bruna” – mówi nam Michał Pękala, burmistrz miasta i gminy Radoszyce.

REKLAMA

Nad Zalewem Antoniów prowadzona będzie loteria fantowa i aukcje przekazanych gadżetów. Nie zabraknie też już świątecznych smakołyków, które przybyli będą mogli smakować w zamian za datki złożone do puszki.

Kolejnym ważnym aspektem charytatywnego wydarzenia będzie morsowanie i saunowanie, a uczestniczyć ma w nim także znany z telewizji, z programu Gogglebox Mateusz „Big Boy” Borkowski.

Impreza dla Bruna nad Zalewem Antoniów w Radoszycach odbędzie się pod honorowym patronatem burmistrza miasta i gminy Radoszyce. Start w niedzielę 11 grudnia o godzinie 14:00!

To jednak nie koniec pomocowych inicjatyw gminy Radoszyce, tego samego dnia, w godzinach popołudniowych w hali sportowej odbędzie się wielki finał Szlachetnej Paczki.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *