REKLAMA

Maciej Broniewski po kolejnym starcie w Mistrzostwach Polski

Maciej Broniewski rywalizujący w Mistrzostwach Polski Enduro w kategorii do lat 18 jest już po kolejnej rundzie Mistrzostw Polski. Tym razem młody konecczanin rywalizował w dalekim Kwidzynie, a jeden z dni wyścigowych skończył na podium. Drugi wyścig był dla niego jednak pechowy. 

REKLAMA

„Jestem już po 3 i 4 rundzie Mistrzostw Polski. Po dwóch dniach ostrej rywalizacji zajmuje czwarte miejsce w generalce. Pierwszy dzień bardzo udany bez większych przygód ukończony na trzeciej pozycji. Niestety drugi dzień pechowy. Na ostatniej próbie awaria motocykla bez możliwości kontynuacji dalszej jazdy. Teraz wracamy do treningów” – mówi nam Maciej Broniewski.

REKLAMA

Już w weekend 28 i 29 maja nasz młody sportowiec wystartuje podczas kolejnej rundy w Dębskiej Woli, w pobliżu Kielc. Po pechowym starcie w 4. rundzie Maciej Broniewski obecnie spadł o jedno miejsce w klasyfikacji generalnej i plasuje się na czwartej lokacie w całym cyklu Mistrzostw Polski (warto dodać, że w serii tych wyścigów najsłabsze starty po zakończeniu wszystkich rund są odrzucane, więc ostateczna klasyfikacja kształtuje się dopiero po zakończeniu wszystkich rund). O jego dalszych startach będziemy Państwa informować.

REKLAMA

One thought on “Maciej Broniewski po kolejnym starcie w Mistrzostwach Polski

  1. Moto Parafia pisze:

    Ciśnij bronek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *