REKLAMA

Magdalena Galas-Klusek gościem otwartego spotkania w MGDK [wideo, zdjęcia]

W środę wieczorem w Miejsko-Gminnym Domu Kultury przy ulicy Partyzantów w Końskich odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Cudzych chwalicie, swoich nie znacie”. Tym razem gościem była dziennikarka Magdalena Galas-Klusek.

REKLAMA

Bohaterką wieczoru w Domu Kultury była Magdalena Galas – Klusek, która obecnie pracuje jako lokalna dziennikarka radiowa. Nie opowiadała jednak ona tylko o zawodzie reportera. Dużą część spotkania poświęcono słuchowisku „Krew i żelazo”, którego Galas-Klusek była reżyserką. To dzieło opowiadające o bohaterach skupionych wokół Starej Fabryki Żelaza w Maleńcu, a w rolę głównego bohatera wcielił się znany aktor Paweł Deląg.

REKLAMA

Magdalena opowiadała też o innej swojej pasji – projektowaniu i tworzeniu mody. Nie zabrakło także wątku podróżniczego – bohaterka spotkania odwiedzała Iran i wiedzą nabytą podczas tych wypraw podzieliła się z przybyłymi w środę do Domu Kultury. Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z fragmentami kolejnego spotkania w ramach cyklu „Cudzych chwalicie, swoich nie znacie”.

 Spotkanie prowadziła wicedyrektor Marzena Kądziela

Zdjęcia (MGDK Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *