REKLAMA

Magia świąt zawładnęła Gowarczowem [zdjęcia]

Piękne iluminacje i wydarzenie świąteczne na finiszu przygotowań do Bożego Narodzenia zaproponowała mieszkańcom gmina Gowarczów i tamtejsza jednostka kultury. 

REKLAMA

W czwartek w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotece w Gowarczowie odbyło się wydarzenie „Coraz bliżej święta”. Podczas przedświątecznego spotkania prezentowana była wystawa prac wykonanych przez blisko czterdziestoosobową grupę dzieci i młodzieży uczęszczających na zajęcia kreatywne do Małgorzaty Żurawskiej oraz najmłodsza grupa zajęć kreatywno-sensorycznych prowadzonych przez Edytę Jędruszyńską.

REKLAMA

W tym roku młodzi artyści przygotowywali ozdoby na świąteczny stół – stroiki i talerzyki na opłatek. W atmosferę zbliżających się świąt wprowadzili soliści z pracowni muzycznej  Piotra Zaborowskiego i  Elwiry Sibigi-Gärtner oraz młodzi gitarzyści.


Finałem spotkania było wspólne uroczyste odliczanie rozświetlające okazałą iluminację, która po raz pierwszy w tym roku stanęła przy budynku GCKiB. Piękna bombka-bałwanek od razu stała się atrakcją dla najmłodszych, którzy chętnie pozowali do zdjęć. Serdecznych życzeń zdrowych i spokojnych świąt nie szczędzili wójt Stanisław Pacocha oraz dyrektorka GCKiB Elwiry Sibiga-Gärtner.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz