REKLAMA

Maj z MGOKiS w Stąporkowie. Kalendarz wydarzeń

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie zaplanował na ten miesiąc szereg ciekawych wydarzeń kulturalnych. Większość jest bezpłatna.

REKLAMA

Już w piątek 10 maja MGOKiS zaprasza na „Dobranockę w kinie” w sali widowiskowej. Widzowie będą mogli obejrzeć „Minionki. Wejście Gru”. Start o godz. 17.00. Wstęp wolny.

REKLAMA

W sobotę 11 maja odbędzie się Potańcówka z Kapelą Stąporkowską w MGOKiS. Zabawa rozpocznie się o godz. 18.00. Organizator zapewnia ciepłe oraz zimne napoje a także kulinarną niespodziankę. Wstęp płatny – 60 zł.

W kolejną sobotę 18 maja o godz. 17.00 odbędzie się recital poetycki Piotr Pilarskiego „Animus – serce moje” w Kawiarni pod Grzejnikiem. Podczas spotkania będzie możliwość zakupienia tomiku poetyckiego wraz z autografem. Natomiast w środę 22 maja w tym samym miejscu zostaną przeprowadzone warsztaty literackie.

W sobotę 25 maja widzowie będą mieli szansę posłuchać koncertu Wojciecha Niedziółki (skrzypce) i Michała Francuza (fortepian), którzy zaprezentują dzieła Wieniawskiego, Beethovena i Sarasate. Wydarzenie z cyklu „Z klasyką przez Polskę” zostanie zorganizowane w ramach współpracy z Narodowym Instytutem Muzyki i Tańca. Wstęp wolny.

W niedzielę 26 maja MGOKiS zaprasza na Adam Snopek show przy fortepianie. Adam Snopek to pianista i showman. Jego program „Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło” to muzyczno-kabaretowe show z aktywnym udziałem publiczności, z którym koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych. Zapisy wyłącznie pod nr telefonu: 509 307 590. Bilet: 50 zł.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *