REKLAMA

Marcin Oleksa najlepszy w turnieju szachowym w KCK-u [zdjęcia]

W sobotę w Koneckim Centrum Kultury odbył się kolejny turniej szachowy. Udział wzięło w nim aż 39 zawodników, a najlepszym okazał się Marcin Oleksa z Kielc.

REKLAMA

W Końskich od wielu miesięcy działa koło szachowe prowadzone przez Edwarda Gierczaka, a dzięki niemu również coraz więcej naszych zawodników bierze udział w zawodach. Większość podczas sobotniego turnieju stanowili jednak przyjezdni – między innymi z Kielc, Miedzianej Góry, czy Ostrowca Świętokrzyskiego.

REKLAMA

Po kilku godzinach najlepszym okazał się zawodnik LUKKS Kielce Marcin Oleksa, drugie miejsce zajęła Maja Jedlikowska z tego samego klubu, a trzecie reprezentujący Fundację Dobry Ruch Bartłomiej Stawecki. Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ

Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem z Końskich był Kacper Stańczyk. W lutym Koneckie Koło Szachowe planuje zorganizować duży, dwudniowy turniej rankingowy. Będą to zawody rankingowe z czasem 1 godzina na zawodnika. Już dziś miłośników szachów zapraszamy do wzięcia udziału. O terminie będziemy jeszcze Państwa informować. Cały czas można też dołączać do koła szachowe – wystarczy zgłosić się do Koneckiego Centrum Kultury przy ulicy Partyzantów w Końskich.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *