REKLAMA

Mariusz Gosek jedynką PiS z naszego powiatu do Sejmiku Województwa?

Regionalne media wskazały Mariusz Goska –  Sekretarza Generalnego i dyrektora biura poselsko-senatorskiego Zbigniewa Ziobro i Jacka Włosowicza jako faworyta do startu z „jedynki” na liście PiS-u z naszego regionu w wyborach do Sejmiku Województwa. Sam Gosek informację tę szybko zdementował. 

REKLAMA

Faworytem do bycia liderem listy w okręgu nr 2, który obejmuje powiaty: konecki, skarżyski i starachowicki dotychczas był Andrzej Pruś – najbliższy współpracownik lidera PiS w województwie świętokrzyskim Krzysztofa Lipca. Goska, który prywatnie jest narzeczonym burmistrz Stąporkowa Doroty Łukomskiej przymierzano do okręgu kieleckiego.

REKLAMA

Czy medialne doniesienia znajdą potwierdzenie? Sam zainteresowany absolutnie ich nie potwierdza:

Odnosząc się do medialnej informacji nt. mojego ewentualnego kandydowania w wyborach samorządowych:

1. Nic nie wiem o jakichkolwiek decyzjach, natomiast gdyby takie zapadły, a dotyczyły mojej osoby to zapewne zostałbym o tym poinformowany – a tak nie jest,
2. Jestem w dyspozycji kierownictwa SP i to prezes partii, której jestem członkiem oraz szefowie Zjednoczonej Prawicy, na czele z głównym architektem projektu „Dobrej zmiany”, a także – co bardzo istotne – Komitet Polityczny PiS będą decydowali co do kształtu jakichkolwiek list w przywołanym zakresie,
3. Dziennikarzom usprawiedliwiam się, że nie komentuję – o co Państwo prosicie, informacji która pojawiła się w przestrzeni publicznej, nie dlatego, że nie chcę, ale z powodu tego, że nic mi na ten temat nie wiadomo.
Dobrego dnia,
MG

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *