REKLAMA

Mnóstwo aktywności, uśmiechu i nagród na ferie w Radoszycach [wideo, zdjęcia]

Od poniedziałku trwają zajęcia zorganizowane na ferie zimowe przez tamtejszy samorząd w Radoszycach. We wtorek gminną halę sportową, która jest areną ogromnej ilości aktywności dla najmłodszych mieszkańców gminy odwiedziliśmy z naszą kamerą. Było tam mnóstwo zabawy, ale i rozdanych wartościowych nagród. W sumie przez dwa pierwsze dni w zajęciach udział wzięło około 350 uczestników. 

REKLAMA

Pierwszego dnia zorganizowano liczne atrakcje dla najmłodszych dzieci: dmuchane zjeżdżalnie, plac zabaw, gry i zabawy, animacje, konkursy i konkurencje z nagrodami, malowanie buziek, kącik zabaw dla maluchów, wata cukrowa, popcorn, dla wszystkich upominek w postaci kolorowego balona i słodkości.

REKLAMA

Drugi dzień to liczne konkursy ze wspaniałymi nagrodami – to między innymi laptop, konsola Xbox, czy smartfony –„Dla każdego mamy coś dobrego. Wczoraj było aż 300 najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzisiaj mamy około 50 dzieci. To taki dzień z nagrodami i zagadkami. Wystartowaliśmy z torem przeszkód, w którym ukryte są zagadki, a dla najlepszych trzech osób atrakcyjne nagrody. Bardzo się cieszę, że możemy urozmaicić naszym mieszkańcom te ferie” – mówi nam Michał Pękala, burmistrz Radoszyc.

We wtorek oprócz konkursów w hali zorganizowany był specjalny Escape Room, a w nim także do zgarnięcia nagrody – smartwatche. Na finał każdy uczestnik zabaw mógł wzmocnić się korzystając z poczęstunku – przepysznej pizzy.

Na środę w radoszyckiej hali zaplanowano Dzień Otwartych Drzwi. Obiekt będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych i będzie można zagrać tam w siatkówkę, piłkę nożną, tenisa stołowego, czy badmintona.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo i foto z tego co dotychczas działo się podczas radoszyckich ferii.

Ferie zimowe  2024 w Radoszycach – dzień 1 (fot. UMiG w Radoszycach):

Ferie zimowe 2024 w Radoszycach – dzień 2:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *