REKLAMA

Moc atrakcji podczas Nocy Urwisów w Starej Fabryce Żelaza w Maleńcu

W sobotę 3 czerwca w Starej Fabryce Żelaza w Maleńcu odbędzie się Noc Urwisów. Nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

REKLAMA

Impreza rozpocznie się o godz. 17.00 i potrwa całą noc. Organizatorzy zachęcają do wzięcia namiotów i śpiworów dla siebie i dzieci, mile widziane również kampery i przyczepy turystyczne.

REKLAMA

Najmłodsi będą mogli korzystać bez limitu z dmuchańca, odwiedzić planetarium sferyczne, wziąć udział w warsztatach plastycznych, wspólnym wypieku pizzy, czy konkursie na najlepszą creepypastę. Odważniejsi spotkają się z chciwym XVIII-wiecznym duchem kasztelana Jezierskiego, który będzie straszył od północy. Do wspólnej zabawy zaproszą również bohaterowie spektaklu „Droga do szczęścia” Teatru Lalek „Kukiełka.

Dla starszych również przewidziano mnóstwo atrakcji: konkurs karaoke, kino plenerowe, saunę fińską, loterię fantową (kwesta dla podopiecznych Stowarzyszenia „Spinacz”), kiermasz słodkich wypieków, zabawę taneczną pod gwiazdami i fabryczną karczmę Bistro Krakowska 38.

Dla gości dostępne będzie bezpłatnie pole namiotowe z dostępem do zaplecza sanitarnego, sauna typu beczka „lux”, scena plenerowa z girlandami i kolorowym oświetleniem, duży namiot plenerowy typu „Spider”, stoły, ławki piknikowe, miejsce na ognisko, piec do pizzy opalany drewnem. Wstęp jest bezpłatny.

REKLAMA

Dodaj komentarz