REKLAMA

Moc korzyści i prezentów na święta od T-Mobile w Końskich [wideo, zdjęcia]

T-Mobile w Końskich mieści się przy ulicy Piłsudskiego 50 A, a przed lokalem znajduje się komfortowy parking. Operator przygotował na zbliżające się święta znakomite oferty i promocje. To między innymi najlepsza na rynku oferta na internet światłowodowy wraz z telewizją – w T-Mobile to koszt jedynie 50 złotych miesięcznie.

REKLAMA

„Obecnie jest to najlepsza oferta na rynku. Mamy w swojej promocji  światłowód wraz z telewizją, a cena zaczyna się od 50 złotych. Jak również w wybranych lokalizacjach w naszym powiecie jest rok za darmo takiego światłowodu. Warto skorzystać, bo obecnie ona jest najlepsza i najtańsza na rynku”  – opowiada nam Magdalena Krakowska, właścicielka koneckiego punktu T-Mobile.

Na święta sieć przygotowała jednak o wiele więcej ciekawych prezentów. To między innymi oferty z korzyściami na zakup smartfonów, czy promocje związane z łączeniem wielu usług –„Najbardziej świąteczną jest oferta, gdzie mamy dwa telefony w cenie jednego abonamentu, gdzie jeden jest całkowicie za darmo. Czyli na przykład korzystając z oferty Samsung A53 drugiego Samsunga A04S dostajemy zupełnie za darmo. I to nie jest jedyna kombinacja takiej oferty. Można sobie dobrać zegarek, słuchawki, które faktycznie są całkowicie za darmo. Abonament tutaj zaczyna się od 45 złotych, gdzie jest całkowity no limit, bez żadnych ograniczeń – tak jak to inne sieci bardzo często nazywają bez żadnych lejków. Można ściągać nawet terabajty.  […] Każdy kto posiada u nas już jakąkolwiek jedną usługę zyska rabat 20 złotych na kolejne swoje usługi, jak również zniżki na telefony nawet do 500 złotych” – tłumaczy Krakowska.

REKLAMA

Klient nie musi obawiać się pozostawienia samego sobie w kwestiach technicznych, na przykład związanych z montażem internetu światłowodowego –„Monter zostaje zamówiony u nas, przyjeżdża do Państwa, montuje i to jest całkowicie za darmo. Za darmo jest dekoder i montaż. Jako jedyna sieć świadczymy usługę całkowicie bez żadnych ukrytych kosztów, płacimy tylko abonament, nic więcej” – opowiada nam specjalistka.

Na miejscu, w punkcie przy ulicy Piłsudskiego 50A możemy poznać wszystkie szczegóły ofert T-Mobile, w tym najnowszych promocji, ale i zakupić sprzęt. Mowa nie tylko o smartfonach, bo firma w ofercie ma także inny sprzęt elektroniczny jak choćby drony, czy nawet elektryczną hulajnogę Xiaomi Mi Electric Scooter 3 dostępną za gotówkę lub w elastycznych, niskich ratach.

Konecki T-Mobile to nie tylko najlepsze oferty, ale i firma odpowiedzialna społecznie, pragnąca być blisko mieszkańców regionu –„Jako jedyna sieć u nas w Końskich dostaliśmy zgodę by postawić puszkę i wspierać naszego Bruna. Zachęcamy naszych klientów, jeśli się do nas wybiorą by zawsze wzięli ze sobą jakiegoś grosza i wspomogli chłopca w walce z chorobą […] Dopóki Bruno do nas nie wróci cały i zdrowy puszka tu będzie” – dodaje Magdalena Krakowska.

W punkcie wyczuwalna jest miła, wręcz domowa atmosfera. Już dziś pracownicy jednostki zapraszają wszystkich konecczan na Mikołajki –„Jak co roku  w dniu 6 grudnia Mikołajka będzie rozdawała klientom prezenty, upominki. Tak by o nas pamiętali i czuli, że u nas zawsze jest wesoło, świątecznie i zawsze jest miło. Każdego ugościmy jak możemy i damy najlepszą ofertę jaka tylko jest możliwa” – zaprasza właścicielka punktu.

Na święta polecamy:

T-Mobile, punkt w Końskich
ul. Piłsudskiego 50A
Poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 13:00

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *