REKLAMA

Motoryzacyjny dzień z emocjami. Dla Bruna! [wideo, zdjęcia]

Charytatywne Drift Taxi pod hasłem „Lecimy Bokiem. Dla Bruna” działało przez całą niedzielę na placu manewrowym przy stadionie OSiR w Końskich. Dzięki zaangażowaniu fanów ryczących maszyn udało się zebrać mnóstwo pieniędzy na leczenie Bruna Słowińskiego (zbiórka internetowa trwa TUTAJ). 

REKLAMA

Drift Taxi to gratka dla wszystkich fanów czterech kółek. Każdy za symboliczny grosik wrzucony do puszki mógł przejechać się szybką furą po stworzonym torze do driftowania. Nie zabrakło też przestrzeni do rozmów o autach, podziwiania ich (a także motocykli, które prezentowała Czarna Flota) i po prostu spotkania w  miłej atmosferze.

REKLAMA

Wydarzenie odbyło się w niedzielę w godzinach od 11:00 do 17:00 na placu manewrowym przy stadionie OSiR w Końskich (ulica Maratońska). Jego organizatorami byli: Jan Augustyniak, Bartłomiej Pająk i Koneckie Stowarzyszenie Przyjaciół Tenisa z prezesem Andrzejem Mijasem na czele. Akcję wsparli: Miasto i Gmina Końskie oraz grupa TKN Drift Team. TKN24 objęło ten event swoim patronatem.

Zobaczcie relację WIDEO i foto.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *