REKLAMA

Motospot zbierał nakrętki dla Oliwki [wideo, zdjęcia]

W niedzielę na placu manewrowym przy stadionie OSiR w Końskich miał miejsce spot motoryzacyjny organizowany przez Konecki Motopiknik. Impreza miała na celu zebranie nakrętek plastikowych dla Oliwki Nowek, dziewczynki chorej na czterokończynowe porażenie mózgowe, padaczkę oraz wiele innych schorzeń.

REKLAMA

Wydarzeniu przewodniczył Kamil Szlęzak. Na miejscu zjawili się zarówno fani motoryzacji jak i osoby, które chciały przekazać nakrętki na rzecz akcji dobroczynnej.

REKLAMA

– „Dzisiaj spotkaliśmy się na otwarciu sezonu wiosennego motoryzacyjnego. Tutaj na OSiRze o godzinie 14 dzisiaj w niedzielę. Naszym głównym tematem przewodnim jest zbieranie nakrętek plastikowych, które przekażemy Oliwce Nowek. Jest to pierwszy spot zorganizowany w tym roku” – opowiadał organizator.

Wsparciem Oliwki mieszkającej w Pardołowie w gminie Stąporków zainteresowało się wiele osób. Na plac przyjechało około 70 samochodów. Akcję wsparł też radny powiatowy Wojciech Owczarek. Zebrano naprawdę dużo nakrętek, dzięki którym Oliwia będzie mogła kontynuować leczenie i rehabilitację.

Kamil Szlęzak zapowiada też regularne spoty motoryzacyjne oraz przygotowania do Koneckiego Motopikniku:

– „Planujemy ogólnie kolejne spoty w tym roku. Myślę, że będziemy je organizować cyklicznie co dwa lub trzy tygodnie. Standardowo będą to prawdopodobnie niedziele w okolicach godzin popołudniowych. Będziemy się także przygotowywać powolutku do kolejnej edycji Koneckiego Motopikniku, który, mamy nadzieję, również będzie w tym roku gościł na terenie placu manewrowego OSiR oraz na samym obiekcie OSiR Końskie”

Wszelkie informacje o kolejnych imprezach organizowanych przez Motopiknik znajdziecie na ich fanpage’u na Facebooku oraz Instagramie.

Zdjęcia (Konecki Motopiknik):

REKLAMA

4 thoughts on “Motospot zbierał nakrętki dla Oliwki [wideo, zdjęcia]

 1. xyz pisze:

  super akcja ,dobrze że taki kamil istnieje

 2. Oliwka pisze:

  Dziękujemy pięknie że o nas pamiętacie ❤️🥰

 3. KRUP pisze:

  Smutne że to obywatele muszą wciąż zbierać pieniądze na chore dzieci, a rząd przepuszcza ogromne sumy i udaje że nie ma problemu ☹

 4. Obywatel MC pisze:

  Ukraińcom pieniądze a naszym dzieciakom nakrętki ..ja pierd..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *