REKLAMA

Można już dołączać do Szlachetnej Paczki

Szlachetna Paczka przygotowuje się na nadejście Świąt Bożego Narodzenia, kompletując szeregi swoich wolontariuszy. Już teraz można do nich dołączać. Jak to zrobić?

REKLAMA

REKLAMA

Zgłoszenia do ,,Szlachetnej Paczki” jako wolontariusz/-ka dokonać można w prosty sposób, drogą internetową. Kliknij, wypełnij i odeślij swoje zgłoszenie. Po nadaniu krótkiego zgłoszenia, w odpowiedzi na nie, każdy kandydat zapraszany jest na rozmowę zapoznawczą z lokalnym koordynatorem i przygotowywany do roli. Szkolenie ma na celu zapoznanie adepta z jego zadaniami, funkcją, obowiązkami i poinstruowanie jak działać efektywnie. Wystarczy mieć ukończone 16 lat i pisemną zgodę opiekuna prawnego, czy rodzica.

Zyskać można nowych znajomych, ciekawe doświadczenie i pamiętać należy, że wysyłane dobro zawsze powraca. To dzięki wolontariuszom ,,Szlachetna Paczka” dociera do rodzin z naszych okolic, znajdujących się w trudnej sytuacji.

Osoby, które potrzebują więcej informacji, proszone są o kontakt z liderką regionu Końskie i Stąporków – Zuzanną Brzezińską, telefonicznie pod numerem 570 298 007.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *