REKLAMA

Najlepsze tuningowane auta przyjadą do Sielpi. Zgłoś swój udział! [wideo]

W dniach 19-20 czerwca w Sielpi odbędzie się zlot skierowany do fanów motoryzacji – Tuners Revolution, The One. Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć sto najlepszych, przerobionych aut z całej Polski starannie wyselekcjonowanych przez organizatorów. Jeśli ktoś chciałby zaprezentować swój samochód może zgłaszać się do piątku 12 czerwca mailowo pod adres [email protected] lub poprzez formularz zgłoszeniowy – TUTAJ

REKLAMA

„Zlot skierowany jest do posiadaczy pojazdów tuningowanych na terenie całej Polski oraz do okolicznej publiczności. Oglądać można będzie najlepsze tuningowane projekty z całej Polski, a dla publiczności będą przewidziane różne atrakcje z nagrodami” – informuje nas Kamil Szlęzak, organizator wydarzenia.

Tuners Revolution to przedsięwzięcie mające charakter zlotowy, skierowane nie tylko do lokalnych odbiorców, ale i do osób z całego kraju.

REKLAMA

Fot. Bartłomiej Gągolewski.

To prawdopodobnie nie jedyna impreza motoryzacyjna, która w najbliższym czasie odbędzie się w naszym regionie – Kamil Szlęzak już dziś zapowiada plany w związku z organizacją kolejnego Koneckiego Motopikniku.

„Kolejną już czwartą edycję Motopikniku która będzie już stricte dla okolicznej publiczności planujemy zrobić we wrześniu tego roku” – dodaje Kamil Szlęzak.

Jeśli ktoś chciałby zaprezentować swój samochód może zgłaszać się do piątku 12 czerwca mailowo pod adres [email protected] lub poprzez formularz zgłoszeniowy – TUTAJ

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *