REKLAMA

Narkotykowy boss rozbity w gminie Stąporków. Policja przechwyciła ogromne ilości środków! [wideo, zdjęcia]

14,5 kilograma mefedronu, ponad 3 kilogramy marihuany, blisko 300 gramów haszyszu oraz 20 litrów płynnej amfetaminy zabezpieczyli policjanci w gminie Stąporków. W związku z tą sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn: 49-latka i 35-latka.

REKLAMA

Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach ustalili, że w lesie na terenie gminy Zagnańsk może dojść do narkotykowej transakcji. W minioną niedzielę ich podejrzenia okazały się niezwykle trafne. W efekcie działań policjantów zwalczających przestępczość narkotykową, zatrzymanych zostało dwóch mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Przy 49 i 35-latku, którzy „trafieni” zostali podczas przekazywania narkotyków, policjanci znaleźli 2 kilogramy suszu, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana. Tego samego dnia funkcjonariusze w lesie na terenie powiatu koneckiego zabezpieczyli 1 kilogram marihuany, który jak wynika z ustaleń mundurowych jest własnością zatrzymanego 35-latka.

REKLAMA

Na tym działania funkcjonariuszy się nie zakończyły. Kolejnego dnia, we wtorek policjanci dotarli do jednej z posesji na terenie powiatu koneckiego. Podczas przeszukania, policjanci w budynku gospodarczym ujawnili kolejne narkotyki – 14,5 kilograma mefedronu, blisko 300 gramów haszyszu oraz 20 litrów płynnej amfetaminy.

Według naszych informacji działania te prowadzone były w gminie Stąporków.

Tego samego dnia Sąd Rejonowy w Kielcach zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn. 35 i 49-latkowi grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz