REKLAMA

Nauka gry na instrumentach dętych ze zwyciężczynią 'The Brain’

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich ogłasza zapisy na zajęcia nauki gry na instrumentach dętych. Poprowadzi je Izabela Wojcierowska, dyrygentka, instrumentalistka, pedagog. Nauka obejmować będzie takie instrumenty jak: saksofon, fet poprzeczny, klarnet, trąbka, waltornia, tuba.

REKLAMA

Na zajęcia zapisać się mogą osoby w każdym wieku.

REKLAMA

– „Na zajęcia zapraszamy dzieci od 10 lat, młodzież i dorosłych. Mamy nadzieję, że będą to w przyszłości członkowie Big Bandu Domu Kultury, który od niedawna działa w naszej placówce” – mówi wicedyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich Marzena Kądziela.

Warto wspomnieć, że Wojcierowska w 2017 roku zwyciężyła w programie „The Brain. Genialny umysł”. Jest ona jedyną kobietą-dyrygentem w województwie świętokrzyskim. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w zakładaniu oraz prowadzeniu orkiestr. Muzyczka bierze udział w różnego typu ogólnopolskich warsztatach oraz konferencjach na temat orkiestr dętych zarówno jako uczestnik, ale też wykładowca.

Obecnie współpracuje z Opatowskim Ośrodkiem Kultury w Opatowie, gdzie zakłada Młodzieżową Orkiestrę Dęta, jest kapelmistrzem Reprezentacyjnej Orkiestry TEMPO Iwanowice, saksofonistką Marszałkowskiej Orkiestry Dętej oraz Big Bandu Końskie.

Dodatkowe informacje oraz zapisy możliwe są u Izabeli Wojcierowskiej pod numerem telefonu: 507 711 198.

Źródło: MGDK Końskie

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *