REKLAMA

Neptun kończy rundę. Mecz z Koroną przełożony na wiosnę

Z uwagi na zły stan murawy sobotni mecz MKS Neptuna Końskie w ramach RSActive IV Ligi z Koroną II Kielce został przełożony na wiosnę. To oznacza, że żółto-niebiescy zakończyli już rundę jesienną. 

REKLAMA

Foto: archiwum tkn24.pl

Rundę jesienną Neptun miał zakończyć starciem z liderem grając na jego obiekcie. Jak się jednak okazuje Korona nie zdołała przygotować boiska do stanu akceptowalnego dla wymogów IV Ligi. Klub z Końskich wydał w tej sprawie komunikat:

Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne i zły stan murawy na Stadionie przy ulicy Szczepaniaka w Kielcach sobotni pojedynek 17. kolejki RSActive IV Ligi pomiędzy drużyną MKS Neptun Końskie a Korona 2 Kielce Industria Akademia Korona został odwołany.  Spotkanie zostanie rozegrane w trakcie Rundy Wiosennej. 

REKLAMA

Spotkanie miało rozpocząć się w sobotę o godzinie 13:00. Wiadomo jednak, że nie odbędzie się w ogóle w tym roku. O terminie przełożonego meczu Korona II Kielce – Neptun Końskie będziemy Państwa informować kiedy tylko władze ligi go ustalą.

Sytuacja ta oznacza dla piłkarzy trenera Arkadiusza Bilskiego koniec rundy jesiennej. To zdecydowanie dla naszego klubu była udana seria gier – Neptun kończy ją na czwartej pozycji w tabeli ze stratą 9 oczek do lidera (Korony II). Nasi zawodnicy uzbierali 31 punktów, a ich bilans gier to 9 zwycięstw, 4 remisy i 3 porażki. Kolejne ligowe starcia już na wiosnę!

O harmonogramie zimowych sparingów będziemy Państwa informować na bieżąco.

REKLAMA

One thought on “Neptun kończy rundę. Mecz z Koroną przełożony na wiosnę

  1. Toja pisze:

    Koniec I rundy jesiennej ,nadzieje okazały się płonne na awans , awans do III ligi .Ktoś napisz jeszcze jest runda wiosenna ,rewanżowa. Mamy taki zespół i więcej się z niego nie wyciśnie , Jeszcze jedno ale ,sztab szkoleniowy ,chyba ze 4 osoby są zatrudnione ,Panowie zarządzający klubem ,to jest tylko marna IV liga , jakie koszty utrzymania tylu ludzi .Jeden trener oraz społeczna osoba towarzysząca .A w ich miejsce zakontraktować nowych zawodników ,chyba kasy by na nich wystarczyło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *