Neptun ogrywa Granat. Trener Bilski mówi nam o meczu i formie zespołu [wideo, zdjęcia]

Neptun Końskie wygrywa w niedzielne popołudnie z Granatem Skarżysko-Kamienna na własnym stadionie 3:0 po dwóch golach Michała Smolarczyka i trafieniu Pawła Markowicza. U nas spotkanie i ostatnią formę żółto-niebieskich komentuje trener Arkadiusz Bilski. Krótki wywiad znajdziecie w materiale wideo.

Mecz rozegrany w sobotnie popołudnie w Końskich wbrew wynikowi 3:0 był dosyć wyrównany, a oba zespoły miały swoje szanse. Konecczanie byli jednak przede wszystkim skuteczniejsi. Tuż przed końcem pierwszej połowy rzut karny dla naszego zespołu wywalczył Paweł Markowicz, a na gola zamienił go Michał Smolarczyk. Do przerwy było więc 1:0. W drugiej odsłonie najpierw gola dorzucił Markowicz, a na kilka minut przed końcem wynik ustalił Smolarczyk.

Konecczanie zajmują obecnie 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 52 punktów.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spotkania oraz krótkiego wywiadu z trenerem Arkadiuszem Bilskim w naszym materiale wideo.

Neptun  Końskie – Granat Skarżysko-Kamienna 3:0 (1:0)
Gole: Smolarczyk – 2, Markowicz.
Neptun: Herda, Ruzik, Maciejewski, Skalski, Igor Wasik (Kwiecień), Gruszczyński, Smolarczyk, Pańtak (Piotrowski), Markowicz (Filip Wasik), Wilk, Banasik (Wolski).

W środę nasi zawodnicy na wyjeździe zmierzą się z Olimpią Pogoń Staszów, a w przyszłą niedzielę podejmą Koronę II Kielce na stadionie przy ul. Sportowej. Spotkanie z liderem rozgrywek, który już zapewnił sobie awans do III ligi o godzinie 17:30. Zapraszamy do kibicowania.