REKLAMA

Wspaniały dzień dziecka w Końskich! Wysoka frekwencja i mnóstwo atrakcji [wideo, zdjęcia]

Występy młodych wokalistów, gry, zabawy, animacje, zabawa w wesołym miasteczku. Smakołyki dla uczestników. Na imprezie z okazji Dnia Dziecka organizowanej przez Koneckie Centrum Kultury niczego nie brakowało! To było świetne popołudnie dla najmłodszych mieszkańców miasta i gminy Końskie! 

REKLAMA

Festyn z okazji Dnia Dziecka rozpoczął się na terenie przy Koneckim Centrum Kultury o godzinie 15:00 i od samego jego startu na miejsce przybyło wiele dzieci wraz ze swoimi rodzicami. Organizatorzy z koneckiej jednostki kultury byli bardzo zadowoleni z frekwencji, a dyrektor Piotr Salata opowiadał nam o atrakcjach przygotowanych na tę imprezę –„Spotykamy się tradycyjnie z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. My wybieramy zawsze niedzielę, bo to najbardziej familijny dzień i tutaj mnóstwo rodziców, dziadków przybywa do nas z najmłodszymi. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Począwszy od sceny – występy, konkursy, prezentacje taneczne. Był pokaz psa obronnego, są dmuchańce, karuzele i mnóstwo animacji na całym placu. Nie brakuje słodkości i kulinarnych atrakcji dla wszystkich, którzy są z nami. Jeśli chodzi o występy to są to grupy taneczne, soliści i zespoły skupione wokół Koneckiego Centrum Kultury. Mają okazję zaprezentować się w tym dniu. Wszyscy, którzy coś mają z nami wspólnego dziś pokazują się na tej scenie letniej” – mówi dyrektor Salata.

REKLAMA

Nie zabrakło też sportowych wrażeń. Na miejscu działało miasteczko KSSPR Końskie, gdzie trenerzy z Akademii Handball Kids pokazywali jak wspaniałą zabawą może być piłka ręczna.

Do dobrej zabawy dołączyli także koneccy policjanci. Zapraszali oni do stoiska profilaktycznego, a swoje umiejętności pokazywał ich czworonożny funkcjonariusz. Ratownik medyczny Marcin Pytlos dbał o bezpieczeństwo medyczne, ale i wykonywał darmowe badania i uczył jak należy samemu troszczyć się o swoje zdrowie.

Atrakcji nieopodal KCK-u w niedzielę było mnóstwo. Zobaczcie jak ten wspaniały festyn przebiegał w naszej relacji wideo, zachęcamy też do przejrzenia zdjęć.

Zdjęcia (P. Stolarski):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *