REKLAMA

Festyn i pożegnanie Maciejki na koniec sezonu Neptuna

W najbliższą niedzielę MKS Neptun Końskie rozegra ostatni mecz sezonu 2023/2024. Rywal będzie z górnej półki, bo to lider rozgrywek – Korona II Kielce. To będzie także ostatni mecz Adriana Maciejewskiego w żółto-niebieskich barwach. Władze klubu zapraszają do przybywania na stadion już godzinę wcześniej, bo sportowemu wydarzeniu towarzyszyć będzie także rodzinny festyn. 

REKLAMA

REKLAMA

Popularny „Macieja” w Końskich spędził niemal 9 ostatnich lat. To zawodnik niezwykle wszechstronny, ale zazwyczaj dbający o zabezpieczenie defensywy Neptuna. W niedzielę będzie okazja by podziękować mu za kilka sezonów reprezentowania koneckiego zespołu.

Neptun nie jest faworytem starcia. Nasza drużyna zajmuje 9 miejsce w tabeli, a Korona II to lider, który już zapewnił sobie awans. W marcu w Kielcach gospodarze zwyciężyli 2:0.

Jak będzie tym razem? Na pewno piłkarze trenera Arkadiusza Bilskiego nie poddadzą się bez walki. Warto przyjść na stadion by wspierać naszych.

Zapowiedź: MKS Neptun Końskie – Korona II Kielce, niedziela 9 czerwca, godzina 16:00, stadion przy ul. Sportowej w Końskich. 

Władze klubu zapraszają do przybywania na stadion już godzinę wcześniej, bo sportowemu wydarzeniu towarzyszyć będzie także rodzinny festyn, a jego szczegóły znajdziecie na poniższym plakacie: 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *