REKLAMA

Nielegalne automaty do gier i narkotyki w centrum Końskich

W czwartek wieczorem policjanci z Wydziału Kryminalnego koneckiej jednostki wraz z funkcjonariuszami Delegatury Świętokrzyskiego Urzędu Celno-Skarbowego ponownie uderzyli w szarą strefę gier hazardowych w centrum Końskich. Wspólnie zlikwidowali nielegalny punkt gier oraz zabezpieczyli 6 automatów i narkotyki.

REKLAMA

„Koneccy kryminalni podejrzewali, że na terenie miasta działa punkt z nielegalnymi urządzeniami do gier hazardowych. Wczoraj weszli do jednego z lokali znajdujących się w centrum miasta i tam natrafili na sześć nielegalnych automatów do gier hazardowych. Dla potrzeb postępowania karno-skarbowego maszyny zostały zabezpieczone, lecz na tym działania funkcjonariuszy się nie zakończyły. W trakcie wykonywanych czynności, przy 18-latce kryminalni ujawnili porcję narkotyków, która po przebadaniu wykazała w swoim składzie amfetaminę. Dodatkowo podczas przeszukania miejsca zamieszkania kobiety, funkcjonariusze zabezpieczyli kolejną porcję takiego samego proszku. Mieszkanka gminy Końskie została zatrzymana. Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich systematycznie prowadzą zintensyfikowane działania, mające na celu zwalczanie nielegalnego hazardu. Ścisła współpraca koneckich policjantów i funkcjonariuszy Kieleckiego Urzędu Celno-Skarbowego po raz kolejny przyniosła zamierzone rezultaty” – relacjonuje sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Za organizowanie gier hazardowych oraz posiadanie środków zakazanych poza wysoką grzywną grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

REKLAMA

Dodaj komentarz