REKLAMA

Nowe Przedszkole z Pomykowa bawi i uczy w znakomitych warunkach [wideo, zdjęcia]

Nowe Przedszkole w Pomykowie na tle pozostałych tego typu placówek wyróżnia się nowoczesnym budynkiem. Przedszkole jest kolorowe i przytulne. Sale zajęć są bardzo przestronne, wyposażone w innowacyjny sprzęt, meble, pomoce dydaktyczne i bezpieczne zabawki. Poznajcie tę jednostkę poprzez nasz artykuł! 

REKLAMA

Dzieciaki podczas zajęć często korzystają nowych technologii multimedialnych. Mają do dyspozycji np. tablicę interaktywną, tablety. 

REKLAMA

Przepyszne posiłki przedszkolaki spożywają w stołówce, a swoje ubranka chowają w kolorowe szafeczki w szatni znajdującej się przy wejściu do placówki.

Dzieci mogą brać udział w bezpłatnych: codziennych zajęciach z języka angielskiego, religii, zajęć z logopedą i zajęć z terapii pedagogicznej. Zajęcia są bogate w treści, różnorodne i dostosowane do zainteresowań i potrzeb dzieci. Placówka zapewnia indywidualne podejście do dziecka. Dzieci sześcioletnie są dobrze przygotowane do podjęcia obowiązków szkolnych. Przedszkole w Pomykowie bierze udział w wielu projektach edukacyjnych, które rozwijają sferę poznawczą, umysłową dzieci. Wykwalifikowana kadra dba o to, aby pobyt dzieci w placówce był miłym i beztroskim okresem w ich życiu.

Pedagodzy organizują szereg świąt i uroczystości. Przedszkole uczy dzieci pracy zespołowej i współpracy w zabawie.

 

Nauczyciele i dzieci korzystają z zasobów sąsiadującej biblioteki wiejskiej w Pomykowie. Do codziennych zajęć włączane są elementy bajkoterapii.

W przedszkolu co miesiąc goszczą alpaki. Sprawiają one wiele radości na twarzach dzieci.

Najmłodsi rozwijają się artystycznie podczas udziału w zajęciach tanecznych. Dzieci ciekawie i radośnie spędzają każdy dzień w przedszkolu.

Największą radość sprawi przedszkolakom nowo wybudowany plac zabaw spełniający wszelkie wymogi bezpiecznej zabawy na jego terenie.

PRZEDSZKOLE CZYNNE JEST W GODZINACH : 6.30 – 16.00 (godziny otwarcia dostosowane do potrzeb rodziców)

Kontaktować można się z placówką telefonicznie:  41 372 29 70 (sekretariat szkoły); 781 692 915 (przedszkole)  oraz mailowo [email protected]

Strona internetowa: https://zpopomykow.edupage.org/

Dzieci i cała kadrą zapraszają Państwa do zapoznania się i wyboru NOWEGO PRZEDSZKOLA W POMYKOWIE.

/ogłoszenie płatne/

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *